نکاتی که اگر رعایت شود، شما پیروز تظاهرات خواهید بود.

با درود.

1. در تظاهرات،هدف نیروی ضد شورش، پراکنده کردن مردمه؛پس شما نباید اونا رو به خواستشون برسونین. تلاش کنید کنار هم بمونین.

2.اگه دیدین یه مامور داره یکی از همشهریاتون رو میبره، به هیچ عنوان این اجازه رو ندین که اونو سوار ماشین کنه یا با خودش ببره، حتی اگه لازم شد مامور رو بزنین.

3. همه دیدیم که رژیم اسلامی توی جریانات سال88همون شبای اول میریخت توی خونه ها و خوابگاه های دانشجویی و مردم معترض به نتایج انتخابات رو بازداشت می کرد؛ برای جلوگیری از انجام این کار اونا، شما نباید شب به خونه یا محل اسکانتون برین،بلکه باید شب رو بین دوستاتون توی خیابون چادر بزنین.

4.برای مقابله با گاز اشک آور باید دو تا کار انجام بدین: یکی ایم که اگه نارنجک حاوی مواد اشک آور هنوز روشنه و داره دود میکنه، باید اونو توی آب فرو ببرید. (اگه آب در دسترس نبود بندازینش توی جوب). دوم این که برای خنثی کردن خاصیت این مواد اشک آور، باید در محلی که از اون استفاده شده، آتش روشن کنین.

5.اگه مقدار زیادی کوکتل مولوتف یا هر نارنجک دیگه ای ساختین و با خودتون دارین، مقداری از اون رو به دوستانتون بدین تا اونا هم توی پرتاب کردنشون به شما کمک کنند. این حرف رو نزنید که من اینا رو ساختم و خودم هم باید بزنمشون،( چه شما بزنید چه کس دیگه، بهت نقل نمیدن 🙂 ). اینطوری از جهت های مختلف میتونین صف های پلیس رو متزلزل کنین.

6. اطلاعات معوملا افراد نفوذی رو بین مردم میفرسته، اگه شما یکی از این افراد رو دیدین و مطمئن شدین نفوذیه، سریع اونو بگیرین و دست و پاها و چشم هاش رو ببندین و به محل تجمع خودتون ببرین و ازش در مورد طرح ها و تجهیزات اطلاعات برای سرکوب مردم،اطلاعات جمع کنید.این کار باعث میشه شما یک گام نسبت به دشمن جلو بیفتین.

7.با مردم و دیگر معترضان خوش اخلاق باشین و یادتون باشه در طول تظاهرات نباید هیچ تنشی بین خودتون باشه. اگه حساب شخصی با کسی دارین اونجا نباید تسویه کنید.

با آرزوی سربلندی ایران و ایرانیان گرامی
نوشته شده توسط فرزاد، مدیر ایران پارتیزان
لطفا در صورت کپی، منبع رو بنویسید
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s